VDK aģentūras dokumenti

Nolikums par aģentūras aparātu

PSRS valsts drošības orgānu nolikumā par aģentūras aparātu un uzticības personām bija noteikti VDK aģentūras veidošanas pamatprincipi, mērķi un būtiskākie uzdevumi.

Skatīt »

Aģentūras uzskaites instrukcija

Aģentūras uzskaites instrukcijā PSRS valsts drošības orgānos bija noteikta VDK aģenu, rezidentu, satikšanās un konspiratīvo dzīvokļu turētāju, kā arī vervēšanas kandidātu īpašajam periodam uzskaites, reģistrācijas, dokumentēšanas kārtība.

Skatīt »

LPSR VDK aģentūras alfabētiskā kartotēka

Aģentūras uzskaites alfabētiskajā kartotēkā atrodamas kartītes ar LPSR VDK aģentu, rezidentu, satikšanās un konspiratīvo dzīvokļu turētāju, kā arī vervēšanas kandidātu vārdiem, segvārdiem u.c. informāciju. Kartotēka ir sakārtota alfabētiskā secībā pa uzvārdiem.

Skatīt »

LPSR VDK aģentūras statistiskā kartotēka

Aģentūras uzskaites statistiskajā kartotēkā atrodamas kartītes ar LPSR VDK aģentu, rezidentu, satikšanās un konspiratīvo dzīvokļu turētāju, kā arī vervēšanas kandidātu vārdiem, segvārdiem u.c. informāciju. Kartotēka ir sakārtota pa LPSR VDK struktūrvienībām, aģentūras kategorijām un aģentu segvārdiem.

Skatīt »

Aģentūras reģistrācijas žurnāli

Aģentūras reģistrācijas žurnāli bija viens no aģentūras reģistrācijas dokumentiem, kurā fiksēts aģentu, rezidentu, konspiratīvo un satikšanās dzīvokļu turētāju reģistrācijas laiks, numurs, segvārds, piesaiste kādai VDK struktūrvienībai, kā arī atzīmes par personas un darba lietu

Skatīt »

Izslēgtās aģentūras reģistrācijas žurnāls

Izslēgtās aģentūras un nenotikušo vervēšanu reģistrācijas žurnāls bija uzskaites dokuments, kurā reģistrēti no aktīvās aģentūras izslēgto aģentu vārdi un atzīmes par viņu personas un darba lietu iznīcināšanu.

Skatīt »